Dla kogo

Opaska Ratunkowa SOS przeznaczona jest głównie dla dzieci, osób starszych, chorych na różnego rodzaju schorzenia np. alzheimer, padaczka, cukrzyca.
Rekomendowana jest dla osób uprawiających różne rodzaje sportów , turystykę, dla uczestników ruchu (zarówno kierowców jak i pieszych) oraz pracownikom w firmach i zakładach pracy.

Dzieci

Podstawowym zagrożeniem są zaginięcia dzieci. Wycieczki, festyny, galerie, kolonie, wczasy zagraniczne to właśnie tam, kiedy nasza czujność jest uśpiona, najczęściej dochodzi do zaginięć dzieci. Trauma związana z rozłąką jest dla dziecka jak i dla rodzica (opiekuna) strasznym przeżyciem i właśnie dlatego tak ważne jest zaopatrzenie dziecka w Opaskę Ratunkową SOS. Dzięki niej osoba, która znajdzie nasze dziecko będzie mogła powiadomić nas o znalezionym dziecku. NALEŻY JEDNAK PAMIĘTAĆ, ŻE DZIECKO POWINNO ZNAĆ SWOJE MIEJSCE ZAMIESZKANIA ORAZ NAZWISKO.

KUP TERAZ

Seniorzy

Opaski Ratunkowa SOS została stworzona z troską o naszych rodzicach i osobach starszych (naszych dziadkach). Statystyki mówią o 2500 osób po 50 roku życia, głównie to osoby cierpiące na różne choroby między innymi psychiczne oraz tracące pamięć i to właśnie te osoby są poszukiwane przez swoich bliskich. Nosząc na ręce silikonową Opaskę Ratunkową SOS z wytłoczonymi indywidualnie danymi właściciela opaska spełni doskonale swoja funkcję. Osoba odnaleziona np.: przez Policję lub przewieziona na oddział ratunkowy pozwoli służbą ratunkowym na szybki kontakt z bliskimi.

KUP TERAZ

Alergie

Umieszczenie na silikonowej opasce ratunkowej sos informacji o uczuleniach lub alergii np.: na leki, dane te są niezwykle pomocne między innymi dla ratowników medycznych lub szpitalnych oddziałów ratunkowych SOR. Informacje te pozwolą na uniknięcie podania np.: preparatów -leków na jakie pacjent jest uczulony. Dlatego też tak ważne jest umieszczenie tych informacji na silikonowej opasce ratunkowej sos.

KUP TERAZ

Alzheimer

Opaska Ratunkowa SOS na ręku osoby chorej na Alzheimera, to znaczne zwiększenie jej bezpieczeństwa i szansa na odnalezienie w razie zaginięcia. Moment przejścia choroby w stan w którym pacjent ma wyraźne zaburzenia pamięci, zarówno świeżej, jak i odległej może być nie zauważony przez rodzinę czy opiekunów. Często chory w tym stadium po wyjściu z domu nie jest w stanie znaleźć drogi powrotnej. Jest mu czasem trudno wysłowić się, stara się używać bardzo prostej składni. Mowa rzadko jest płynna. Nasilają się objawy lękowe, depresyjne. Czasem występują halucynacje.

KUP TERAZ

Autyzm

Autyzm to stan chorobowy, który w dużym stopniu ogranicza osoby dotknięte tą choroba. Ograniczenia te to stany lękowe, brak kontaktu, ograniczona mowa. To wszystko powoduje, że kontakt z osobą chorą staje się praktycznie niemożliwy i w przypadku zaginięcia np.: dziecka z autyzmem, silikonowa Opaska Ratunkowa SOS spełnia swą funkcje doskonale.

KUP TERAZ

Cukrzyca

Cukrzyca to choroba, która dotyka coraz więcej osób na całym świecie i choć medycyna doskonale daje sobie radę z walka z tą choroba to należy pamiętać o jej zaskakujących atakach, które mogą być bardzo niebezpieczne dla naszego zdrowia. Gwałtowny atak hipoglikemii lub hiperglikemii może dotknąć każdą osobę chorującą na cukrzycę, na szczęście dzięki programom prowadzonym w zakładach pracy jak i również szkołach potrafimy pomagać ludziom, którzy znajdą się w takiej sytuacji.
PAMIĘTAJ POMÓŻ LUDZIOM, KTÓRZY TOBIE BĘDĄ POMAGAĆ OPASKA RATUNKOWA SOS DAJE CI TĘ MOŻLIWOŚĆ.

KUP TERAZ

Padaczka

Ulica, galerie handlowe, komunikacja miejska, to obszary, których omijasz z obawy przed atakiem. Dzięki specjalnym programom edukacyjnym mówiące o chorobie osoby postronne mogą ci pomóc. Daj im szansę już dziś, rozważ zamówienie Opaski Ratunkowej SOS dzięki, której osoby postronne jak i służby ratunkowe będą wiedzieć o Tobie więcej, co może być przyczyna Twojego problemu.
PAMIĘTAJ DZIĘKI SPECJALNEJ KONSTRUKCJI SILIKONOWEJ OPASKI RATUNKOWEJ SOS INFORMACJE O TWOJEJ CHOROBIE UKRYTE SĄ W WEWNĘTRZNEJ STRONIE OPASKI CO STWARZA POCZUCIE DYSKRECJI A SYMBOL SOS MÓWI O JEJ FUNKCJI.

KUP TERAZ

Sport

Wychodzimy naprzeciw coraz większemu zainteresowaniu sportem. Polecamy opaskę dla biegaczy, maratończyków, triathlonistów, rowerzystów, uprawiających jogging, nordic walking, sporty wodne, górskie, wspinaczkę, sporty ekstremalne, motorowe.

Opaska zwiększa bezpieczeństwo, dlatego polecamy ją do każdej dyscypliny sportu.

KUP TERAZ

Turystyka

Opaska Ratunkowa SOS będzie doskonałym uzupełnieniem każdej wycieczki, wyprawy czy każdego wyjazdu. Nie tylko poprawi bezpieczeństwo, ale też zintegruje grupę podczas wyjazdu. Polecamy organizatorom kolonii, wycieczek i wypraw oraz biurom turystycznym.

KUP TERAZ

Uczestnicy ruchu

Wszyscy zmotoryzowani, każdy jadący do pracy, idący do szkoły, kierowcy zawodowi, przedstawiciele handlowi, rowerzyści, motocykliści, piesi – po prostu użytkownicy dróg. Wszyscy ponoszą codzienne ryzyko uczestniczenia w wypadku drogowym. Ze statystyk Policji wynika, że w ciągu 10 lat doszło do 550 000 wypadków drogowych, w których rannych zostało 650 000 osób i zginęło aż 50 000 osób.

Dlatego polecamy Opaskę Ratunkową SOS.

KUP TERAZ

Zakłady pracy

W każdej firmie największą wartością są pracownicy. Dlatego wyposażenie każdego pracownika w Opaskę Ratunkową SOS nie tylko poprawi jego bezpieczeństwo, ale także zwiększy przestrzeganie przepisów BHP w firmie. Dla pracownika będzie to dowód, że inwestycje firmy w bezpieczeństwo załogi jest priorytetowe.

KUP TERAZ

Nie zwlekaj, już dziś zamów Opaskę Ratunkową SOS!

Twoje życie w Twoich rękach

Zamawiam