Opaski Ratunkowe SOS

Bądź odpowiedzialnym rodzicem i zatroszcz się o bezpieczeństwo swojego dziecka

KUP TERAZ!

Opaska Ratunkowa SOS

Jedyny tego typu produkt na rynku!
KUP TERAZ

Opaska Ratunkowa SOS

Najskuteczniejszy i jedyny tego typu na rynku produkt w postaci silikonowej opaski, która dzięki zawartych na niej informacjach:

 • IMIĘ
 • GRUPA KRWI
 • NUMERY TELEFONU DO BLISKICH
 • WAŻNE CHOROBY
 • UCZULENIA
 • POBIERANE LEKI
pomaga służbom medycznym jak i zwykłym ludziom przynieść Tobie skuteczną pomoc ratującą zdrowie a nawet życie. Każda z tych informacji ma ogromne znaczenie, umieszczenie na niej twojego imienia pozwala by ratownicy medyczni lub personel oddziału ratunkowego mogą zwracać się do ciebie po imieniu, to powoduje poczucie bezpieczeństwa, grupa krwi to skrócenie czasu o 30 minut w przygotowaniu dla Ciebie odpowiedniej krwi, nr telefonów do bliskich pozwalają skutecznie pomóc zagubionemu dziecku np.: w markecie na plaży i wczasach zagranicznych a także osobom cierpiącym na choroby utraty pamięci (ALZHEIMERA). Uczulenia ­ ta informacja daje personelowi medycznemu jasne informacje o lekach, które powodują uczulenie. Informacja o ważnych chorobach to ogólny obraz twojego zdrowia. Wszystkie te informacje znajdują się na wewnętrznej stronie silikonowej opaski by zachować dyskrecję przed osobami trzecimi, po zewnętrznej stronie międzynarodowy znak wzywania pomocy SOS wyraźnie świadczy o jej funkcji.

Rekomendacja eksperta

Chciałbym zarekomendować Państwu Opaskę Ratunkową SOS, która jest rewelacyjnym i innowacyjnym pomysłem dającym w trudnych sytuacjach bardzo istotne informacje na temat stanu zdrowia osoby poszkodowanej. Podczas akcji ratunkowej personel medyczny pracujący w zespołach wyjazdowych ratownictwa medycznego (ambulanse ratunkowe – LEKARZE, RATOWNICY MEDYCZNI CZY PIELĘGNIARKI / PIELĘGNIARZE) posiadają często jednie szczątkowe informacje na temat osoby poszkodowanej, które wynikają jedynie z opisu przez świadków przebiegu nieszczęśliwego wypadku czy zdarzenia. Dzięki opasce ratunkowej możemy posiadać wiedzę na temat stanu zdrowia osoby, której udzielamy medycznych czynności ratunkowych. Kluczowym faktem jest informacja na temat obecnych chorób czy alergii jakie posiada osoba poszkodowana. Dzięki opasce i jej rozpowszechnianiu wśród nie tylko osób chorych posiadamy wiele cennych danych na temat chorego.

Marek Dąbrowski

Ratownik Medyczny, Zakład Ratownictwa i Medycyny Katastrof

Nasze produkty

Karta Ratunkowa SOS

Twoje życie w Twoich rękach
22/szt.
 • Rozmiar standardowej karty kredytowej
 • Możliwość realizacji w języku polskim, angielskim i niemieckim
 • Darmowa wysyłka!
KUP TERAZ!

Najczęściej zadawane pytania

Czy jest możliwość zamówienia opasek w innych kolorach?

Opaski dostępne są jedynie barwach czarno/żółtych, aby zmaksymalizować rozpoznawalność Opaski Ratunkowej SOS przez służby ratunkowe jak i wszystkie osoby, które dzięki temu mogą udzielić pomocy.

Jakie są rozmiary opasek?

Opaski występują w trzech rozmiarach:

 • S – obwód 15cm
 • L – obwód  17cm
 • XL – obwód  20cm
Jaki jest koszt wysyłki?

Przesyłki są darmowe na terenie Polski, realizowane listem poleconym przez Pocztę Polską .

Czy można aktualizować dane na już wykonanej samej opasce ?

Każda Opaska Ratunkowa SOS jest wykonywana indywidualnie wg. złożonego zamówienia, dlatego też nie ma możliwości „dopisywania” czy „usuwania” jakichkolwiek danych na opasce raz zamówionej i przesłanej do odbiorcy..

Nie zwlekaj, już dziś zamów Opaskę Ratunkową SOS!

Twoje życie w Twoich rękach

Zamawiam